Dom ProduktyUroda Sprzęt medyczny

Elektromagnetyczny sprzęt medyczny 4200 W Wysoka intensywność stojąca terapia czterema głowami

Im Online Czat teraz

Elektromagnetyczny sprzęt medyczny 4200 W Wysoka intensywność stojąca terapia czterema głowami

duży.img.alt
mały.img.alt mały.img.alt mały.img.alt mały.img.alt

Duży Obraz :  Elektromagnetyczny sprzęt medyczny 4200 W Wysoka intensywność stojąca terapia czterema głowami

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: MSL
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: MSLCY30
Zapłata:
Minimalne zamówienie: negocjacja
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Karton, drewniana paleta
Czas dostawy: 2 ~ 5 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 zestawów miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Technologia: Technologia HIFEM Tesla Napięcie główne: 100 V do 240 V AC
częstotliwość: 50 do 60 Hz Maksymalna moc: 4200 W.
Szerokość impulsu: 320 µs waga: Approx. Około. 80 kg 80 kg
High Light:

4200W Beauty Medical Equipment

,

Elektromagnetyczne Beauty Medical Equipment

,

320µs Medical Beauty Equipment

Sprzęt medyczny o wysokiej intensywności Elektromagnetyczny sprzęt medyczny Standup Czterogłowicowe urządzenie terapeutyczne .

 

 

Szybkie Szczegóły

 

Regulowana intensywność magnetyczna (± 20%) 0-7

Wymiar cewki 140mm duży, 90mm

Średnie skurcze 36 000 w ciągu 30 minut

Aplikator 1 sztuka/2 sztuki/4 sztuki opcjonalnie

Układ chłodzenia Chłodzenie cieczą (chłodziwo)

Tryb pracy Ręczny i Preset protokół

Leczony obszar ABS, pośladki, ramiona, uda, barki, nogi, plecy

Dostępna wersja przenośna (podwójne uchwyty)

Temperatura 10∼40℃ (50∼104℉)

 

 

Opis produktu

 

TeslaSculpt wykorzystuje najnowszą technologię elektromagnetyczną o wysokiej intensywności, która ma zdolność wywoływania supramaksymalnych skurczów mięśni.Gwałtownie zmieniające się pole magnetyczne indukuje prądy elektryczne w tkance, gdzie powoduje epolaryzację błon nerwowych i zarządza jednostkami motorycznymi w mięśniach docelowych, powodując koncentryczne skurcze.TeslaSculpt umożliwia wykonanie 36 000 przysiadów w 30 minut w celu ujędrnienia, budowy mięśni i jednoczesnego rozpuszczenia tłuszczu.

 

 

Specyfikacja produktu

 

Szerokość impulsu 320 µs
Maksymalna moc 4200 W
Główne napięcie 100 V do 240 V prądu przemiennego
Częstotliwość 50 do 60 Hz
Technologia Technologia HIFEM Tesli
Waga Około.80 kg

 

 

 

 

 

 

 

Zaleta produktu

 

Technologia pola elektromagnetycznego o wysokiej intensywności skoncentrowanego pola elektromagnetycznego (HIFEM), która ma zdolność wywoływania supramaksymalnych skurczów mięśni.Szybko zmieniające się pole magnetyczne indukuje prądy elektryczne w tkance, gdzie depolaryzuje błony nerwowe i zarządza jednostkami motorycznymi w mięśniach docelowych, powodując koncentryczne skurcze.3,4 Efekty są wysoce selektywne;ze względu na jego cechy fizjologiczne aktywowane są tylko neurony ruchowe, podczas gdy inne neurony lub tkanki nie reagują na prąd i dlatego pozostają nienaruszone.

 

 

 

 

 

FAQ

 

1. Jak mogę skorzystać z TeslaSculpt?

Jest tak wiele sposobów na skorzystanie z TeslaSculpt!Ten innowacyjny zabieg może pomóc Ci ujędrnić i wzmocnić mięśnie, podnieść i ujędrnić pośladki, zdefiniować mięśnie brzucha, ramion i ud, zwiększyć siłę rdzenia dla lepszej postawy oraz poprawić ogólny wygląd, sprawność, wydajność i pewność siebie.

 

2. Jak to działa?

TeslaSculpt wykorzystuje technologię magnetycznej stymulacji mięśni, aby stymulować skurcze mięśni oraz wzmacniać napięcie i siłę.Fale magnetyczne o dużej mocy omijają skórę i tłuszcz, aby dotrzeć do mięśni i wywołać mimowolne skurcze mięśni, które wzmacniają i ujędrniają włókna mięśniowe – zapewniając wyniki wykraczające poza to, co można osiągnąć podczas normalnych treningów.

 

3. Jakie to uczucie podczas zabiegu?

Dyskomfort z TeslaSculpt jest na ogół minimalny.Przez pierwsze kilka minut pacjenci zgłaszają uczucie ciepła, intensywne skurcze mięśni, zanim organizm przystosuje się do zabiegu i jest to łatwo tolerowane.Później większość twierdzi, że odczuwa taki sam rodzaj bólu mięśni, jaki odczuwa po intensywnym treningu.

 

4. Czy są jakieś skutki uboczne?

Typowe działania niepożądane po zabiegu to zaczerwienienie, obrzęk, mrowienie, łagodny ból mięśni lub skurcze.Chociaż nie wszyscy doświadczają tych skutków ubocznych, możemy zapewnić Ci opcje na receptę, które pomogą Ci złagodzić dyskomfort.

 

5. Kiedy zobaczę wyniki?

Wyniki różnią się w zależności od osoby.Niektórzy ludzie zgłaszają zauważalne napięcie mięśni i zwiększoną definicję brzucha jeden dzień po pełnym cyklu leczenia.Jeśli chodzi o badania kliniczne, TeslaSculpt zmierzył 16% wzrost masy mięśniowej i redukcję tkanki tłuszczowej dwa miesiące po cyklu leczenia.6.

 

6. Czy po zabiegu mogę wrócić do normalnych zajęć?

TeslaSculpt jest zabiegiem całkowicie niechirurgicznym, więc pacjenci zazwyczaj natychmiast wracają do wszystkich normalnych czynności.

 

7. Co się stanie, jeśli w przyszłości przybiorę na wadze?

Po zobaczeniu wyników wiele osób uzyskuje zdrowszy styl życia.Jeśli jednak przybierzesz na wadze lub zaprzestaniesz swojej obecnej aktywności, może to spowodować zmniejszenie masy mięśniowej.

 

 

 

 

Elektromagnetyczny sprzęt medyczny 4200 W Wysoka intensywność stojąca terapia czterema głowami 0Elektromagnetyczny sprzęt medyczny 4200 W Wysoka intensywność stojąca terapia czterema głowami 1Elektromagnetyczny sprzęt medyczny 4200 W Wysoka intensywność stojąca terapia czterema głowami 2Elektromagnetyczny sprzęt medyczny 4200 W Wysoka intensywność stojąca terapia czterema głowami 3

 

Szczegóły kontaktu
MEDSINGLONG CO LTD

Osoba kontaktowa: Ann Young

Tel: +8618665071772

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)